Başkan Sandıkçı, ” Öğrencilerimizi yeteneklerini keşfedeceği programlarla buluşturuyoruz”

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, öğrencilerin yarıyıl tatilini verimli bir şekilde değerlendirmeleri için ilçede etkinlikler ve programlar düzenlediklerini söyledi.

Başkan Sandıkçı, ” Öğrencilerimizi yeteneklerini keşfedeceği programlarla buluşturuyoruz”

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, öğrencilerin yarıyıl tatilini verimli bir şekilde değerlendirmeleri için ilçede etkinlikler ve programlar düzenlediklerini söyledi. Canik’te yarıyıl tatilinde düzenlenen spor etkinliklerine katılan öğrenciler ve sporcularla bir araya gelen Başkan İbrahim Sandıkçı, yarıyıl tatilinde öğrenciler için gerçekleştirdikleri bilim, teknoloji, sanat ve spor eğitimleriyle onların bilişsel ve bedensel gelişimlerine katkı sunduklarını söyledi. Öğrencilerin büyük bir ilgiyle katıldığı programlar, velilerden tam not aldı.

Tatil Coşkusu

“Öğrencilerimizin tatil keyfini doyasıya çıkaracağı programlar hazırladık” diyen Başkan İbrahim Sandıkçı, ilçede geleneksel hale getirdikleri yarıyıl tatili programlarıyla öğrencilerin tatil sevincine ortak olduklarını ifade etti. Başkan İbrahim Sandıkçı, “ Öğrencilerimizi, yarıyıl tatilinde yeni bilgiler öğreneceği ve yeteneklerini keşfedeceği programlarla buluşturuyoruz. Programlarımız yarıyıl tatili boyunca devam edecek. Bilim ve teknoloji eğitimlerimiz, spor etkinliklerimizle öğrencilerimizin verimli bir tatil dönemini geçirmelerini sağlıyoruz” dedi.

Canik Belediyesi tarafından düzenlenen Canik Parkur Etkinliği, 2 Şubat 2024 tarihine kadar Canik Belediyesi Hasan Doğan Spor ve Eğitim Merkezi’nde, Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü Bilim Etkinliği 28 Ocak 2024 tarihine kadar Piazza AVM’de öğrencileri ağırlamaya devam edecek.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yayınlama: 25.01.2024
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.