Pernod Rıcard Türkiye’de iki önemli atama 

Global merkezi Paris’te olan ve 160’dan fazla ülkede faaliyeti bulunan Fransız alkollü içki devi Pernod Ricard Türkiye Ofisi’nde iki önemli atama gerçekleştirildi.

Pernod Rıcard Türkiye’de iki önemli atama 


Global merkezi Paris’te olan ve 160’dan fazla ülkede faaliyeti bulunan Fransız alkollü içki devi Pernod Ricard Türkiye Ofisi’nde iki önemli atama gerçekleştirildi.

 HÜLYA AKKAN SEYHUN, PERNOD RICARD GRUP’A AFRİKA-ORTA DOĞU İNSAN KAYNAKLARI DİREKTÖRÜ OLARAK ATANDI

Pernod Ricard, Afrika-Orta Doğu bölgesinden sorumlu İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine Hülya Akkan Seyhun’u getirdi. Ocak 2024 tarihinde göreve başlayan Hülya Akkan Seyhun, geniş deneyimi ve liderlik vasıflarıyla şirketin stratejik insan kaynakları gündemini yönlendirecek ve yeni görevinde Pernod Ricard Afrika-Orta Doğu organizasyonunun stratejik insan kaynakları alanındaki tüm faaliyetlerinden sorumlu olacak. Akkan Seyhun aynı zamanda iş stratejisinin etkin bir şekilde desteklenmesi ve uyumlu işe alım süreçlerinde öncü yetenek stratejileri geliştirmek adına liderlik ederken organizasyon gelişim projelerini yöneterek yetenek yönetimi, gelişim planları ve performans yönetimi alanlarında koordinasyon sağlayacak. Hülya Akkan Seyhun, şirket kültürünün sürdürülebilirliği, liderlik geliştirme programları, ücret ve yan haklar gibi önemli alanlara odaklanarak Pernod Ricard’ın insan kaynakları alanındaki çeşitlilik ve mükemmeliyetine katkı sağlayacak.

ENİS YALIM PERNOD RICARD EMEA & LATAM HQ GLOBAL LOJİSTİK DİREKTÖRÜ OLARAK ATANDI

Pernod Ricard Türkiye bünyesinde 2016 yılından bugüne başarılı bir şekilde Orta Doğu Kuzey Afrika Tedarik Zinciri Direktörü görevini yürüten Enis Yalım, 1 Şubat 2024 tarihi itibarıyla Pernod Ricard EMEA & LATAM HQ Global Lojistik Direktörü görevini üstlenecek. Yalım yeni rolünde yerel ticari ekiplerle iş birliği içinde özel dağıtım yolları pazarlama stratejilerinin oluşturulmasında ekiplere rutin destek sağlayacak, liderlik edecek ve yüksek hizmet seviyesini destekleyen stratejileri belirleyecek. Ayrıca Yalım bu rolü Pernod Ricard Grubu için değer yaratma amacıyla Global Lojistik ve Taşıma Tedarik Stratejisi geliştirmek üzere global satın alma ekibiyle yakın iş birliği içinde yürütecek. Bu kapsamda Enis Yalım, küresel pazarda şirketin lojistik etkinliğini artırmak ve rekabet avantajı sağlamak amacıyla gerekli stratejik adımları atıyor olacak.  

*Pernod Ricard Türkiye Hakkında: Pernod Ricard Türkiye, dünya çapında 160’dan fazla ülkede faaliyet gösteren ve Absolut, Ballantines, Beefeater, Chivas, Jameson, Martell, Mumm, Olmeca, Havana Club, Malibu gibi uluslararası markaların sahibi olan Fransa merkezli Pernod Ricard şirketinin %100 iştirakidir.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yayınlama: 30.01.2024
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.