Resul Bebe, Ceylanpınar’da Büyük İlgiyle Karşılandı

Resul Bebe, Ceylanpınar’da Büyük İlgiyle Karşılandı

Saadet Partisi’nin Şanlıurfa Büyük Şehir Belediye Başkan Adayı Resul Bebe, Ceylanpınar ilçesinde gerçekleştirdiği ziyarette büyük ilgi gördü. Bebe’nin ziyareti, bölge halkının yoğun ilgisiyle karşılanırken, adayın vaatleri ve projeleriyle ilgili merak da arttı.

Ceylanpınar’da gerçekleştirilen etkinlikte konuşan Resul Bebe, Şanlıurfa’nın geleceği için kapsayıcı ve adaletli bir yönetim anlayışıyla hareket edeceklerini vurguladı. Bebe, adaylık sürecinde bölge halkının taleplerini dikkate alarak, şehrin sorunlarına çözüm odaklı yaklaşacaklarını ifade etti.

Saadet Partisi’nin adayı olarak halkın karşısına çıkan Resul Bebe, Ceylanpınarlıların desteğiyle adaylık sürecinde güçlenmeye devam ediyor. Bebe’nin ziyareti, yerel siyasetteki dinamizmi ve halkın beklentilerini yansıtması bakımından önem taşıyor.

Ceylanpınar’daki bu güzel karşılamadan sonra Bebe’nin, Şanlıurfa genelindeki destek ve ilginin artması bekleniyor. Adayın, halkın taleplerine duyarlı bir şekilde hareket ederek, şehrin refahı için güçlü adımlar atması bekleniyor.

Yayınlama: 24.03.2024
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.