Sömestr tatili Didim’de başka güzel

Didimli çocuklar, Didim Belediyesi tarafından hazırlanan birbirinden güzel etkinlikler ile sömestr tatilini bir başka güzel geçiriyor.

Sömestr tatili Didim’de başka güzel


Didimli çocuklar, Didim Belediyesi tarafından hazırlanan birbirinden güzel etkinlikler ile sömestr tatilini bir başka güzel geçiriyor.

Türkiye genelinde okulların tatile girmesi ile birlikte milyonlarca çocuk karnelerini aldı. Didimli çocuklara en güzel karne hediyesi Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay’dan geldi. Didimli çocukların yarıyıl tatilinde eğlenceli ve kaliteli vakit geçirmeleri için Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay’ın talimatı ile birbirinden güzel etkinlikler hazırladı. Didim Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından hazırlanan etkinlikler Cumartesi günü Didim Belediyesi Gençlik Merkezi DİGEM Sanat Akademisi’nde gerçekleştirilen Elemantal : Doğanın Güçleri çocuk animasyon filmi ile başladı. Didimli çocukların büyük keyifle izlediği sinema filminde salon tıka pasa doldu.

 

DİDİM ÇOCUKLAR DOYASIYA EĞLENDİ

Didim Belediyesi tarafından hazırlanan Sömestr şenliği kapsamında Didim Cumhuriyet Kent Meydanı’na kurulan şişme çocuk oyun grupları, atölyeler, gösteriler ve sahne performansları ile Didimli çocuklar keyifli vakit geçirdi. Didimli çocukları etkinliklere davet eden Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, “Geleceğimizin teminatı çocuklarımıza en güzel karne hediyesi bizden. Çocuklarımızın sömestr tatilinde keyifli vakit geçirmeleri için birbirinden güzel etkinlikler hazırladık. Tüm çocuklarımızı etkinliklerimize davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yayınlama: 25.01.2024
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.